תקנון ותנאי שימוש באתר arbidrop

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

1. קדימון אתר “ArbiDrop” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (שיווק והדרכות דיגיטליות) ייצוגי עבור “ArbiDrop” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “ArbiDrop” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “ArbiDrop”.בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

3. תוכן האתר אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “ArbiDrop” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “ArbiDrop”.

5. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

6. איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.
מדיניות פרטיות זו קובעת את האופן בו בית הספר אוסף, משתמש, מתחזק וחושף מידע שנאסף ממשתמשים (כל אחד, “סטודנט”) של בית הספר. מדיניות פרטיות זו חלה על בית הספר ועל כל הקורסים המוצעים על ידי בית הספר.

מידע על זיהוי אישי
אנו עשויים לאסוף מידע מזהים אישיים מתלמידים במגוון דרכים, כולל, אך לא רק, כאשר התלמידים נרשמים לאתר “ArbiDrop” או לקורס במסגרת אתר הדרכות, להירשם לניוזלטר, ובקשר עם פעילויות, שירותים, תכונות אחרות, או משאבים שאנו מעמידים לרשותנו באתר “ArbiDrop” . התלמידים עשויים לבקר בבית הספר בעילום שם. אנו אוספים מידע מזהה אישי מסטודנטים רק אם הם מוסרים אלינו מידע כזה מרצונם. התלמידים יכולים לסרב למסור מידע זיהוי אישי אך פעולה זו עשויה למנוע מהם לעסוק בפעילויות מסוימות הקשורות לאתר “ArbiDrop”.
כיצד אנו משתמשים במידע שנאסף
אתר “ArbiDrop” רשאי לאסוף ולהשתמש בפרטי הזיהוי האישיים של התלמידים למטרות הבאות:
• כדי לשפר את
מידע שירות הלקוחות שאתה מספק עוזר לנו לענות על בקשות שירות הלקוחות שלך וצרכי התמיכה שלך בצורה יעילה יותר.
• כדי להתאים אישית את חוויית המשתמש
אנו עשויים להשתמש במידע המצטבר בכדי להבין כיצד התלמידים שלנו כקבוצה משתמשים בשירותים ובמשאבים המסופקים בבית הספר שלנו.
• כדי לשלוח דוא”ל תקופתי
אנו עשויים להשתמש בכתובות דוא”ל של סטודנטים כדי לשלוח לסטודנטים מידע ועדכונים הנוגעים להזמנתם. כתובות דוא”ל של סטודנטים עשויות לשמש גם למענה לשאלות סטודנטים, שאלות או בקשות אחרות.
שיתוף המידע האישי שלך
איננו מוכרים, סוחרים או משכירים מידע על זיהוי אישי של סטודנטים לאחרים.
אתרי צד שלישי
התלמיד עשוי למצוא פרסום או תוכן אחר בבית הספר שלנו המקשר לאתרים ולשירותים של שותפינו, הספקים, המפרסמים, נותני החסות, נותני הרישיון וצדדים שלישיים אחרים. איננו שולטים בתכנים או בקישורים המופיעים באתרים אלה ואיננו אחראים לשיטות העבודה באתרים המקושרים לבית הספר שלנו או ממנו. בנוסף, אתרים או שירותים אלה, כולל התוכן והקישורים שלהם, עשויים להשתנות ללא הרף. לאתרים ושירותים אלה עשויים להיות מדיניות פרטיות משלהם ומדיניות שירות לקוחות. גלישה ואינטראקציה בכל אתר אחר, כולל אתרים שיש להם קישור לסטודנט שלנו, כפופים לתנאים ולמדיניות של אתר זה.
שינויים במדיניות פרטיות זו
לאתר “ArbiDrop” יש שיקול דעת לעדכן מדיניות פרטיות זו בכל עת. אנו ממליצים לתלמידים לבדוק לעתים קרובות דף זה אם קיימים שינויים. אתה מאשר ומסכים כי באחריותך לבדוק מדיניות פרטיות זו מעת לעת ולהיות מודעים לשינויים.
הסכמתך לתנאים אלה
בהרשמה לאתר “ArbiDrop” אתה מסמל את הסכמתך למדיניות פרטיות זו. אם אינך מסכים למדיניות פרטיות זו, אנא אל תירשם לבית הספר. המשך ההרשמה שלך לבית הספר בעקבות פרסום השינויים במדיניות פרטיות זו תיחשב כהסכמתך לשינויים אלה.

תנאי שימוש באתר:

1. תנאים:
על ידי גישה לאתר “ArbiDrop”, אתה מסכים להיות מחויב לתנאי שימוש אלה, לכל החוקים והתקנות החלים, ומסכים שאתה אחראי לציות לכל החוקים המקומיים החלים. אם אינך מסכים לאף אחד מהתנאים הללו, אסור לך להשתמש באתר זה או לגשת אליו. החומרים הכלולים בבית ספר זה מוגנים על ידי חוקי זכויות היוצרים והסימנים המסחריים החלים.

2. שימוש ברישיון:
2.1. ניתנת הרשאה להוריד זמנית עותק אחד של כל החומרים הניתנים להורדה באתר בית הספר לצפייה חולפת אישית ולא מסחרית בלבד. זהו מתן רישיון, לא העברת תואר, ותחת רישיון זה אינך רשאי:
2.1.1. לשנות או להעתיק את החומרים.
2.1.2. להשתמש בחומרים לכל מטרה מסחרית, או לכל תצוגה ציבורית (מסחרית או לא מסחרית);
2.1.3. לנסות לפענח או לבצע הנדסה לאחור כל תוכנה הכלולה באתר בית הספר;
2.1.4. להסיר כל זכויות יוצרים או הודעות קנייניות אחרות מהחומרים
2.1.5. להעביר את החומרים לאדם אחר או ‘מראה’ את החומרים בשרת אחר.
2.1.6. רישיון זה יסתיים באופן אוטומטי אם תפר אחת מההגבלות הללו וייתכן שתופסק על ידי החברה בכל עת. עם סיום הצפייה שלך בחומרים אלה או עם סיום רישיון זה, עליך להשמיד את כל החומרים שהורדו שברשותך, בין אם בפורמט אלקטרוני או מודפס.

3. הצהרת אחריות:
החומרים באתר באתר “ArbiDrop” מסופקים “כמו שהם”. אתר “ArbiDrop” אינו מתחייב, מבוטא או משתמע, ומכחיש בזאת מכל אחריות אחרת, לרבות ללא הגבלה, אחריות משתמעת או תנאי סחירות, התאמה למטרה מסוימת או אי-הפרת קניין רוחני או פגיעה אחרת בזכויות. יתר על כן, בית הספר אינו מתחייב או מצהיר כל מצג הנוגע לדיוק, התוצאות הסבירות או האמינות של השימוש בחומרים באתר האינטרנט שלו או הנוגע באופן אחר לחומרים כאלה או באתרים המקושרים לאתר זה.

4. מגבלות:
בשום מקרה אתר “ArbiDrop” לא יהיה אחראי לנזקים כלשהם (לרבות, ללא הגבלה, נזקים בגין אובדן נתונים או רווח, או עקב הפרעה עסקית) הנובעים מהשימוש או מחוסר היכולת להשתמש בחומרים באתר אתר “ArbiDrop” , גם אם אתר “ArbiDrop” או מוסמך מאתר “ArbiDrop” קיבלו הודעה בעל פה או בכתב על האפשרות לנזק כזה. מכיוון שחלק מתחומי השיפוט אינם מאפשרים הגבלות על אחריות משתמעת, או מגבלות של אחריות לנזקים תוצאתיים או נלווים, ייתכן שמגבלות אלה לא חלות עליך.

5. תיקונים ושגיאות:
החומרים המופיעים באתר “ArbiDrop” עשויים לכלול טעויות טכניות, טיפוגרפיות או צילומים. אתר “ArbiDrop” אינו מתחייב שאף אחד מהחומרים באתר האינטרנט שלו יהיה מדויק, מלא או עדכני. אתר “ArbiDrop” רשאי לבצע שינויים בחומרים הכלולים באתר האינטרנט שלו בכל עת ללא הודעה מוקדמת. אולם אתר “ArbiDrop” אינו מתחייב לעדכן את החומרים.

6. קישורים:
אתר “ArbiDrop” לא סקר את כל האתרים המקושרים לאתר שלו ואינו אחראי לתכני אתר מקושר כזה. הכללת קישור כלשהו אינה מרמזת על אישור מצד אתר “ArbiDrop” של האתר. השימוש בכל אתר מקושר כזה הוא על אחריות המשתמש בלבד.

7. שינויים בתנאי השימוש אתר “ArbiDrop”:
אתר “TestaMind” רשאי לשנות את תנאי השימוש הללו באתר האינטרנט שלו בכל עת ללא הודעה מוקדמת. על ידי שימוש באתר זה אתה מסכים להיות מחויב לגרסה הנוכחית של תנאי שימוש אלה.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד